WILTON WILTON Dropsy czekoladowe śnieżnobiałe BRIGHT WHITE 1,02kg CANDY MELTS

  • WIL1911-4314
  • Producent: WILTON
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 60,00 zł
Pastylki Candy Melts stanowią podstwę do tworzenia polew, lizaków, czekoladek, etc. Charakteryzuje je dobry smak białej czekolady, jak i prostota użytkowania. Wystarczy stopić je w kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej. Tak roztopioną czekoladę wylewamy do foremek, usuwając ewentualne pęcherzyki powietrza. Pozostawiamy do zastygnięcia (uformowane delicje powinny bez najmniejszego problemu odchodzić od foremki). Nie do końca wykorzystaną masę można ponownie topić i używać przy nowych projektach; nie wymaga przechowywania w lodówce. Może zdarzyć się i tak, iż w wyniku przegrzania masy, bądź dostania się doń wody, utraci ona swą właściwą konsystencję - wystarczy wówczas dodać 2 łyżeczki tłuszczu (planta/olej) na objętość masy uzyskaną z jednego opakowania.

Chcąc wykonywać bardziej precyzyjne wzory, warto posiłkować się workiem dekoratorskim/rękawem cukierniczym. Tworząc zaś wielokolorowe projekty zawsze musimy czekac do zastygnięcia spodniej warstwy.

ilość netto - 1,02kg
kolor - śnieżnobiały/bright white
producent - Wilton
składniki - cukier, częściowo utwardzony tłuszcz roślinny, serwatka w proszku, mleko pełne i odtłuszczone w proszku, emulgator - E322, sól, aromat, barwnik E171

najlepiej spożyć przed 11/04/2020